KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14246505
nr 1424 6505
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Utan fotfäste i det blå". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 86x62 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:03:06
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr